مقاله گزارش کار در شرکت آب و فاضلاب

دانلود مقاله گزارش کار در شرکت آب و فاضلاب

🔹 بهترین کیفیت

🔹 قابل ویرایش

🔹دانلود با لینک مستقیم و سریع

🟢 پشتیبانی 24 ساعته

مقاله گزارش کار در شرکت آب و فاضلاب

-مقاله-گزارش-کار-در-شرکت-آب-و-فاضلابلینک و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 53 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏1) تاريخچه فعاليت شرکت :
‏شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در تاريخ 31/3/71 به صورت شرکت سهامي خاص تأسيس شده و شماره 91000 مورخ 31/3/1371 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکيت صنعتي شهرستان کرج به ثبت رسيده است شرکت در تاريخ 31/3/71 با انتقال اموال و دارايي ها ‏و تأسيسات آب مشروب از شرکت ها و دستگاههاي قلبي و چهارچوب قانون نشان شرکت هاي آب و فاضلاب ‏و قانون تجارت آغاز به کار کرد.
‏2) فعاليت اصلي شرکت :
‏موضوع فعاليت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه ايجاد و بهره برداري ‏از ‏تاسیسات مربوط به توزیع آب شهری و همچنین جمع آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب در داخل محدوده قانونی شهرها و امورات تابعه است .
‏3) وضعیت اشتغال :
‏تعداد کارکنان دائم و موقت با شرح ذیل می باشد :
‏شرح 30/12/83 29/12/82
‏کارکنان دائم 686 نفر 708 نفر
‏کارکنان شرکت خدماتی 50 نفر 193 نفر
‏2) مبنای تهیه صورتهای مالی :
‏بر اساس قانون تشکیل شرکتهای آب و فاضلاب یکبار به تاریخ 29/12/71 و بعداً تحویل آبرسانیها در خصوص کلیه دارائیها تجدید ارزیابی شده و صورتهای مالی از آن تاریخ اساساً بر بهای تمام شده تاریخی تهیه و در موارد تخصصی از ارزش های جاری نیز استفاده شده است .
‏3) خلاصه اهم رویه های حسابداری :
‏1-3 ‏موجودی مواد و کالا = موجودی مواد و کالا به اقل بهای تمام شده و خالص ارزش فروش گروه های اقلام مشابه ارزشیابی در صورت فزونی بهای تمام شده نسبت به خالص ارزش فروش مابه التفاوت به عنوان ذخیره کاهش ارزش موجودی شناسایی می شود بهای تمام شده موجودیها با به کارگیری روش میانگین تعیین می گردد.
‏2-3 سرمایه گذاریها = سرمایه گذاری های بلند مدت ‏به بهای تمام شده پس از کسر هر گونه ذخیره بابت کاهش دائمی در ارزش هر یک از سرمایه گذاریها ارزشیابی می شود در آمد حاصل از سرمایه گذاریها در زمان تصویب سود توسط مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه پذیر ( تا تاریخ ترازنامه ) شناسایی می شود .

 

 فایل