Corel Draw ـ آموزش برنامه ( رایگان)

دانلود Corel Draw ـ آموزش برنامه ( رایگان)

🔹 بهترین کیفیت

🔹 قابل ویرایش

🔹دانلود با لینک مستقیم و سریع

🟢 پشتیبانی 24 ساعته

Corel Draw ـ آموزش برنامه ( رایگان)

corel-draw-ـ-آموزش-برنامه-(-رایگان)لینک و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..DOC) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 8 صفحه

 قسمتی از متن word (..DOC) : 
 

‏آموزش برنامه Corel Draw
‏راه نمايي هاي جديد و فعال شيوه طراحي شما را عوض خواهد کرد .
‏((‏نوشته استيو باين‏))
‏يک مشخصه جديد براي طراحي بوجود امده که بسيار ابتکاري است و کاملا شيوه طراحي شمارا تغيير ميدهد. راه نمايي هاي جديد و فعال در برنامه طراحي‏،‏ گرافيکي‏ ‏کارل‏،‏ استود يو 12 ‏، ‏دقيقا همين کار را انجام ميدهد. در حقيقت بعد از مدتي که از ان استفاده کردي‏د‏ تعجب خواهيد کرد که تا کنون چگونه بدون ان اين کارها را انجام مي داديد. بياييد ببينيم حقيقتا اين راه نمايي هاي جديد چگونه هستند.
‏فرمان طراحي و موقعيت يابي خطوط و اشياء
‏برعکس راه نما هاي نوعي که به طور فيزيکي مکاني را در صفحه شمااشغال مي کنند راه نماهاي فعال در اين برنامه فقط هنگامي ظاهر ميشوند که به انها نياز باشد. هنگامي که خطي را طراحي کرده ويا را شيء را مي کشيد، اين راه نماها ظاهر شده و اطلا عاتي را در مورد موقعيت مکان نما در اطراف ان شيء را نشان ميدهد. هنگامي که مکان نماي شما به فاصله خاصي از شيء رسيد ، راه نماي فعال به طور خيال انگيزي دقيقا در همان جايي که به ان نياز داريد ظاهر ميشوند. هنگامي که شي‏ء‏ را کشيده و با آن را موقعيت يابي ميکنيد خواهيد ديد که راه نما هاي صفحه اندازه و زاويه مکان نما يا نقطه انتخابي شما را‏در‏ نزديکي نقاط حرکت به صورت زير‏نشان‏ خواهند داد : اگر تا حالا از راه نماهاي فعال ( Dynamic Guids‏ ) استفاده نکرده ايد، اين مراحل را امتحان کنيد، خواهيد ديد که اين مسخصه چقدر توانمند است:
‏براي ديدن واکنش ايجاد شده توسط راه نماهاي فعال ،‏مشخصهCorel Draw 12 Snap To Objects‏ را خاموش کنيد. براي اين کار ،View/ Snap To Objects Setup‏ را انتخاب کنيد تا جعبه گزينه هاSnap To Objects , Pane
‏ روشن شود. گزينه هاي Show Snap Location Merks , Snap To Objects On ‏ را خاموش کنيد و براي بستن با کس‏ بر روي‏ O.K‏ کليک کنيد.
‏ در مرحله بعد اطمينان حاصل کنيد که راهنماهاي فعال روشن هستند. اگر در حال حاضر نميتوانيد ان ها را ببينيد براي فعال شدن ان ها Alt + Shift+ D‏ را فشار دهيد. براي باز کردن باکس Options‏ ( گزينه ها) و براي انتخاب پنجره Dynamic Guides‏ ( راه نماهاي فعال )‏،‏ View / Dynamic Guides Steap‏ را انتخاب کنيد. اطمينان حاصل کنيد که گزينهاي Angle, Distance Screen Tip‏ انتخاب شده اند سپس بر روي Ok‏ کليک کنيد.
‏حالا که همه چيز نصب شد جستجوي خود را با يک شيء واحد شروع کنيد. براي مثال ، با استفاده از ابزار Rectangle‏ F6)‏) يک مستطيل بکشيد.
‏ ابزار Pick‏ را انتخاب کرده‏،‏ گوشه پاييني سمت چپ مستطيل را گرفته و در نقطه اوليه آن به صورت حرکت دوراني بکشيد. توجه داشته باشيد که در اين هنگام‏،‏ مسيرهايي راه نما و فاصله ها و زاويه ها در اطراف مستطيل نشان داده ميشوند.
‏ به کشيدن ادامه دهيد ، اما اين دفعه ، نقطه اي را که گرفته ايد به طرف نقطه حرکت بکشيد و به ارامي ان را در جهتي که راه نما نشان ميدهد بکشيد. توجه داشته باشيد که چگونه مکان نماي شما به ان مي چس‏ب‏د و در هنگامي که اين نقطه را مي‏ ‏کشد چگونه فاصله و زاويه تا نقطه کنوني حرکت تغيير يابد. ان چه را که بر روي صفحه مي‏ ‏بينيد چيزي شبيه به اين است: شکل
‏6 .‏شكل ‏دوم را(چيزي شبيه به يک بيضي) ايجاد کنيد و ان را به ‏تركيب‏ اضافه نماييد. مستطيل را از گوشه مشابه در کنار سمت راست بيضي بکشيد و توجه داشته باشيد که يک خط راهنماي ديگر در زاوياي بين نقطه اي که گرفته ايد و نقاط حرکت بيضي به صورت زير بوجود مي ‏آ‏يد:
‏شکل

 

 فایل